Getoari bën një urim special për babain e tij (FOTO LAJM)

Pëlqej
Getoari mëngjesin e sotëm e ka nisur me një urim.

Ai këtë herë ka disa fjalë për një person mjaft special.
Babai i reperit feston ditëlindjen dhe me një foto të postuar me të, Getoari shkruan thjeshtë:

Urimë ditëlindjen bab’. Geti shfaqet rrallë me prindërit dhe në të tilla raste të rralla shohim sa ngjashmëri ka ai me babain. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2018, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori