Getinjo dhe Mozzik sjellin HIT-in e ri
Pas sukseseve të arritura në bashkëpunimet me këngëtarët e tjerë, Getinjo dhe Mozzik arriten kulmin e suksesit me bashkëpunimin e tyre, ‘'Tony Montana'’.

Edhe pse tashmë kënga e tyre nuk është në YouTube, kjo pas prishjes së marrëdhënies me labelin ‘'OnRecords'’, dyshja pritet të sjellin këngën e re.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Getinjo përmes një postimi në “Insta Story”. Titulli do të jetë “MM” dhe kënga është gati ne ‘'furrë'’ dhe do të lançohet së shpejti. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2018, ora 17:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori