Getinjo bashkëpunim me një këngëtare të re?
Getinjo, interpretuesi i hitit “Lavire” që muajt e fundit nuk ka vend që nuk e kemi dëgjuar, po bëhet gati për lançimin e projektit të tij të ri.

Projekti në fjalë është një bashkëpunim në mes të reperit dhe këngëtares së re të familjes “On Records”, Baby G.

Për momentin projekti është vetëm një paralajmërim, për më shumë do e shohim me kohë.
Shtuar më 26/01/2016, ora 14:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori