Geti dhe Marina më prezentë se kurrë në publik
U përfolën shumë për lidhjen e tyre, e më pas për bashkëjetesën, por duket se gjithçka po shkon mësë miri për Getoar Selimin dhe Marina Vjollcën.

Ata nuk ngurojnë edhe të postojnë foto, madje të mos i fshihensyritpublikut. Geti me Marinen duken si të pandarë, e ndërsa prezenca e të dyve në emisione po bëhet edhe më e shpeshtë. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2016, ora 09:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori