Georgina "gabon" njësoj si Arbana Osmani, moderatorja: Tani ndihem më mirë (FOTO LAJM)

Partnerja e yllit të futbollit Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, shkëlqeu me dy paraqitje të ndryshme në festivalin e Filmit në Venecia.

Bukuroshja e Ronaldos kishte bërë zgjedhjen e duhur për të treguar fizikun e saj prefekt në sytë e gjithë botës, duke zgjedhur një emër të njohur të modës edhe në Shqipëri. Bëhet fjalë për stilisten Lia Stublla, e cila ishte krijuesja e fustanit të dytë të Georgina-s në festival.

Mirëpo, vëmendjen e shkëlqimit të saj e mori një detaj i vogël i njërës prej veshjeve në Venecia.

Bukuroshja u shfaq me etiketën e pahequr të rrobave që kishte veshur dhe kjo s’i shpëtoi dot syrit të paparacëve.

Madje, në fotot e saj gjeti “ngushëllim” edhe moderatorja Arbana Osmani, e cila më herët është fotografuar me etiketën e veshjes dhe fotoja e saj ka bërë xhiron e rrjetit.

Georgina është një prej nesh. Nuk është se e kam vrarë mendjen ndonjëherë, por tashmë ndihem më mirë.”- shkruan ajo me humor krahas postimit.

Shtuar më 05/09/2020, ora 17:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori