George W.Bush bëhet gjysh
Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës,George W.Bush, përjetoi këtë të hënë një prej ditëve më emocionuese të jetës, pasi vajza e tij e dytë e bëri gjysh.

Jenna Bush Hager lindi një vajzë të shëndetëshme në fundjavë,në një maternitet në New York dhe fotografitë e Bush e ish-Zonjës së Parë, Laura, tregonin qartë gëzimin e tyre të lexueshëm që në portret,transmeton TCH.

Nga martesa me Laura Bush,ish-presidenti ka dy vajza binjake Jenna dhe Barbara,e lindur disa minuta përpara të motrës. /albeu.com/
Shtuar më 16/04/2013, ora 13:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori