George Clooney drejt ndarjes?
Pas një lajmi për një shtatzëni të mundshme, pason me një tjetër për një ndarje. Të gjitha këto mbeten në kuadrin e thashethemeve, pasi George Clooney dhe Amal Alamuddin ende nuk janë prononcuar në lidhje me këtë çështje.

Burime të afërta të çiftit kanë thënë për mediat amerikane se ata kanë zënka të vazhdueshme dhe se shumë shpejt mund të vijë edhe ndarja.

“Ajo dhe George nuk do të kenë sukses në martesë. Duket se beqari më i njohur në botë është dashur të mbetet i tillë”, ka thënë një nga burimet pranë çiftit. /albeu.com/

Shtuar më 03/01/2015, ora 10:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori