Genta përqafon Cozmanin
Këngëtarja Genta Ismajli, ka miqësi të ngushtë me të dashurin e Tunës, Cozmanin.

Fotoja në fjalë tregon raportet e mira mes këngëtarëve dhe realisht është realizuar kohë më parë./albeu.com/


Shtuar më 02/06/2014, ora 17:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori