Genta: Do t’i kërkoj falje e do jemi përsëri bashkë
Pëlqej
Gentiana - BB5
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Genta qëndron në sallon me Gracianon e Metin e u thotë se kur të dalin nga BB do t’u prezantojë shoqet e saj e më pas flet për ish të dashurin e saj. Ajo shprehet se kur të dalë nga shtëpia e BB, do të pajtohen përsëri e do t’i kërkojë falje pasi ka bërë disa gjëra që ai mund t’i keqkuptojë.

Meti e pyet përse i ka bërë ato veprime që mund të lëndojnë dikë e ajo përgjigjet se ka vepruar kështu pas ndarjes, pasi nuk ka menduar për momentin e ka dashur të hakmerret. Meti i thotë se kjo nuk është formë hakmarrje, por në këtë mënyrë e ka humbur personin që ka dashur.

Genta më pas, këshillon Metin e i thotë që pasi ka pasur tre lidhje me modele, me vajzën që do të lidhet më pas, duhet të mësojë që ta vlerësojë nga të gjitha anët e jo vetëm nga pamja e jashtme. Meti i tregon Gentën për disa nga historitë e tij të dashurisë ku shprehet se ka qenë shumë lojtar dhe i hedhur, e deri më tani nuk ka pasur lidhje serioze.
Së fundi, Meti e pyet Gentën se çfarë mendon për të shtunën e spektaklit e ajo i përgjigjet se do ta nominojë përsëri Metin po të jetë në shtëpi. Meti i thotë se Genta nuk do ta ketë këtë shans, pasi ai mendon se do të largohet. Genta e pyet Metin nëse kishte pëlqim për Anilën e ai thotë se e pëlqente pak, por kishte shumë gjëra në të cilat nuk përputheshin.
Shtuar më 13/04/2012, ora 23:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian