Genta: Do t’i kėrkoj falje e do jemi pėrsėri bashkė
Pëlqej
Gentiana - BB5
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Genta qėndron nė sallon me Gracianon e Metin e u thotė se kur tė dalin nga BB do t’u prezantojė shoqet e saj e mė pas flet pėr ish tė dashurin e saj. Ajo shprehet se kur tė dalė nga shtėpia e BB, do tė pajtohen pėrsėri e do t’i kėrkojė falje pasi ka bėrė disa gjėra qė ai mund t’i keqkuptojė.

Meti e pyet pėrse i ka bėrė ato veprime qė mund tė lėndojnė dikė e ajo pėrgjigjet se ka vepruar kėshtu pas ndarjes, pasi nuk ka menduar pėr momentin e ka dashur tė hakmerret. Meti i thotė se kjo nuk ėshtė formė hakmarrje, por nė kėtė mėnyrė e ka humbur personin qė ka dashur.

Genta mė pas, kėshillon Metin e i thotė qė pasi ka pasur tre lidhje me modele, me vajzėn qė do tė lidhet mė pas, duhet tė mėsojė qė ta vlerėsojė nga tė gjitha anėt e jo vetėm nga pamja e jashtme. Meti i tregon Gentėn pėr disa nga historitė e tij tė dashurisė ku shprehet se ka qenė shumė lojtar dhe i hedhur, e deri mė tani nuk ka pasur lidhje serioze.
Sė fundi, Meti e pyet Gentėn se ēfarė mendon pėr tė shtunėn e spektaklit e ajo i pėrgjigjet se do ta nominojė pėrsėri Metin po tė jetė nė shtėpi. Meti i thotė se Genta nuk do ta ketė kėtė shans, pasi ai mendon se do tė largohet. Genta e pyet Metin nėse kishte pėlqim pėr Anilėn e ai thotė se e pėlqente pak, por kishte shumė gjėra nė tė cilat nuk pėrputheshin.
Shtuar më 13/04/2012, ora 23:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.