Genta Ismajli gjen dashurinë?
Që pas ndarjes nga Krenari, Genta Ismajli ka refuzuar përherë të flasë për jetën e saj sentimentale. Fansat dyshojnë se ajo po shijon një romancë të re, pas një fotoje të publikuar nga vetë ajo.

Këngëtarja ka postuar në “Instagram” një foto gjatë pushimeve të saj, ku shihet në shoqërinë e një mashkulli.

Edhe pse fotoja nuk është e qartë dhe Genta nuk ka bërë asnjë koment në lidhje me të, fansat e këngëtares kanë dalë në konkluzionin që mashkulli “misterioz” mund të jetë i dashuri i ri. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2016, ora 10:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori