Gazetarja shqiptare shokon me deklaratën: I vura bombën shkollën
Pëlqej
Njihet si "Paloma" që nga koha kur punonte në "Fiks Fare" e deri më sot. Bëhet fjalë për gazetaren dhe moderatoren, Rudina Demneri, një nga personazhet më të komentuar në media.

Sidomos deklaratat e saj tërheqin vëmendjen dhe kështu ka ndodhur edhe herën e fundit ku Rudina ka deklaruar se i ka vënë bombën shkollës.

E pyetur në një intervistë për "Thumb" se cili është gabimi më i madh që ka bërë në jetë, përgjigja e gazetares nuk pritej shkruan xing.al.

"Kam vënë bombën te Sami Frashëri, një gabim kam bërë unë lale", u shpreh Rudina teksa shtoi se ka qenë një fëmijë shumë i prapë.
Shtuar më 25/02/2018, ora 19:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori