Gazetarja e njohur nis pushimet, kështu duket shtatzënë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gazetarja e njohur dhe shumë e dashur për shqiptarët Ilva Tare ka vendosur ti japë fund sezonit të gjatë dhe të ngarkuar televiziv.

Teksa ishte periudha e zgjedhjeve, e pranishme në studion e Tonight gazetarja ka përballuar një vëllim të madh pune.

Por pothuajse të gjithë e harrojnë se në fakt Ilva Tare është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë me partnerine saj Eduard Selami një djalë këtë herë, sipas mediave.

Aktualisht ajo është duke shijuar pushimet e saj dhe duket mjaft në formë, ndonëse në pritje të vogëlushit.

Gjithashtu Tare ka edhe një vajzë Melodyn së bashku me deputetin e PD-së Eduard Selami.

Shtatëzania duket se e i ka dhënë një nur të vecantë bukurie gazetares. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori