Gazetarja e njohur akuzon publikisht Encën: Dashnorja e burrit tim

Pëlqej
Në klipin "Dua" të Encës, ku ajo lidhet me një burrë të martuar, u vu re se gruaja në klip e këtij burri ishte moderatorja Aulona Musta.

Padyshim që Aulona Musta është një nga moderatoret që gjithmonë shkakton polemika me deklaratat e saj por edhe shumë e dashur nga publiku.

Edhe kështu ka bërë edhe këtë herë.

Ajo ka publikuar një fotografi të Encës ku ka shkruar: Gezuar ditëlindjen e bukura dhe e talentuara Enca, për mua do të mbetesh gjithnjë dashnorja e preferuar e burrit tim".

Sigurisht kjo është thjesht një batutë nisur nga klipi. /albeu.com/
Shtuar më 20/10/2018, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori