Gaz Paja parkon super Benzin pranë Teatrit, acarohen protestuesit

Prej kohësh pranë Teatrit protestohet kundër vendimit të qeverisë për ta shembur Teatrin Kombëtar.

Artistë, qytetarë dhe pjestarë të shoqërisë civile mblidhen pranë Teatrit për të protestuar dhe ndarë fjalë mes tyre.

Por mbrëmjen e sotme, aktori i njohur Gaz Paja ka parkuar pranë vendit ku protestohet makinën e tij luksoze.

Kaq ka mjaftuar që në xhamine parmë tëe makinës ti evndosin një parkartë të vogël ku shkruhet "Këtu nuk parkohet, protestohet". /albeu.com/

Shtuar më 31/03/2019, ora 22:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori