Gati lakuriq në videoklipe, Gold Ag e thotë hapur: Nuk kanë turp e tru!
"Nëse zhveshja është civilizim, atëherë më të civilizuar se ne janë pulat, macja, qeni që ecin gjatë gjithë kohës zhveshur dhe nuk e kanë problem çfarë bëjmë..."

Gold Ag ka kritika të shumta ndaj artistëve të rinj që dalin zhveshur, ndërsa i ka krahasuar me pula e qen.

Të shumta janë ato artiste të cilat në klipet e tyre muzikore përpiqen të shfaqen sa më sensuale dhe tërheqëse për syrin e publikut. Por Gold Ag nuk i pëlqejnë aspak zhveshjet në klipe e skena.

Ai tha në emisionin “Why Not” se nuk është aspak dakort, dhe këto klipe as artistët vetë nuk mund ti shikojnë me të afërmit apo familjarët e tyre.

"Mendimi është i imi, ndoshta e kam gabim. Nëse zhveshja është civilizim, atëherë më të civilizuar se ne janë pulat, macja, qeni që ecin gjatë gjithë kohës zhveshur dhe nuk e kanë problem çfarë bëjmë.

Ajo që na dallon ne është truri. Nuk është problemi të mbulohesh, por të kesh një marre. Këngëtarët e rinj i kanë disa videoklipe që nuk i shikojnë dot me prindërit e tyre"-tha Gold Ag.
Shtuar më 19/10/2020, ora 17:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori