“Game Of Thrones” thyen rekordet, nominohet për 22 çmime
Pëlqej
Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gjithë botën.

Filmi është konsideruar shumë i arrirë sidomos për sa i përket pjesës së aktrimit dhe fabulës por ka pasur edhe kritika për nuditetin, skenat e përgjakura apo incestet shkruan Albeu.com.

Seriali pritet te lancojë sezonin 8, i fundit në vitin 2019.

Aq sukses i madh ka qenë ky i "Game of Thrones", është nominuar në 22 kategori për Emmy Aëard, duke përfshirë serialin dramë më të mirë.

Eventi Emmy Aëard do të mbahet sonte në mbrëmje./albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 21:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori