Gafa e batuta pa fund, "Rudina" do t'ju shkrijë në Portokalli (FOTO LAJM)

Rudina Magjistari është një ndër moderatorët më të dashura për publikun shqiptar.

Por pavarësisht viteve në televizion, Rudina vazhdon të bëjë gafa si në ditën e parë.

Dhe është kjo arsyeja kryesore pse është gjithmonë në vëmëndje të mediave online.

Por tani, Rudinën mund t'a shohim edhe në "Portokalli".

Aktori i njohur i humorit, Rezart Veleshnja, ka zgjedhur t'a imitojë emisionin e Rudina Magjistarit duke u përqëndruar jo vetëm në pamjen e saj por edhe në gafat e panumërta.

Pavarësisht imitimit, moderatorja e njohur e TV Klan e ka marrë me shumë sportivitet këtë pasi akoma nuk ka reaguar negativisht. /albeu.com/
Shtuar më 07/03/2018, ora 14:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori