Fyerjet dhe alkooli nxjerrin Zhakun nga “ Vip Shpija”
Abuzimi me alkoolin dhe fyerjet e rënda në adresë të Dr. Florit dhe disa anëtarëve të tjerë të “Vip Shpija”, ka detyruar organizatorët “ Vip Shpija” që të përjashtojnë nga ky reality show Zhakun.

Ndërkohë Zhaku kishte hequr dorë edhe nga konkurrimi i saj në “Kënga Magjike” ku ajo u paraqit së bashku me të dashurin e saj Kristian. /albeu.com/
Shtuar më 29/10/2012, ora 16:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori