Fustanin e bardhë e bëri "rrugë", por këtë herë Anxhela martohet në mes të emisionit (FOTO LAJM)

Jeta personalene e Anxhela Peristerit është vënë shpesh në qendër të mediave.

Këngëtarja disa herë është përfolur për një martesë të mundshme, por deri tani kanë mbetur vetëm aludime.

Megjithatë për t’ju plotësuar dëshirën të gjithë atyre që e pyesin se kur do të martohet, Anxhela ka vendosur të bëjë një dasmë në mes të emisionit.

Ajo është "martuar" në emisionin "Why Not" dhe partneri është një arab.

Ajo ka zgjedhur të veshë një fustan të bardhë modern që e bën të duket mjaft e bukur.

Sigurisht e gjitha kjo ka qenë një lojë, pasi Anxhela as nuk ka në plan të martohet.

Ajo është shprehur se po pret dikë që i përshtatet në çdo detaj, pasi martesën e ka të shenjtë.

Shtuar më 11/11/2019, ora 08:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori