Fustanet e nusërisë që zgjodhën VIP-at për ditën e madhe (FOTO LAJM)

Çdo vajzë, të paktën një herë të vetme e ka menduar veten veshur me të bardha në ditën më të bukur dhe të paharueshme të jetës.

Por, VIP-at apo familjet mbretërore nuk zgjedhin vetëm të bardhën, duke thyer kështu veshjen tradcionale.

Në fund të fundit, nuk ka asnjë arsye se pse duhet që të kufizohen, kur tashmë opsionet për fustanin e nusërisë janë të shumta. Sidomos në ditët e sotme ku industria e modës nxjerr çdo vit modele të reja, shumë interesante dhe aspak të mërzitshme.

E në këtë shkrim do të shikoni disa nga fustanet e bardhë që personazhet e njohur të ekranit kanë zgjedhur për ditën e tyre të madhe. E siç vihet re nga fotografitë e publikuara nga “Bright Side”, të famshmet janë gjithmonë avangardë kur bëhet fjalë për krijimin e stileve dhe ngjarjeve të reja mahnitëse.
Shtuar më 20/09/2020, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori