Fustan me dekolte të tepruar, prezantuesja pushohet nga puna (VIDEO-FOTO)
Prezantuesja turke Gozde Kansu është pushuar nga puna pasi kishte veshur një fustan me një dekolte e ekzagjeruar. Bukuroshja drejtonte spektaklin televiziv Veliaht, në rrjetin televiziv turk ATV dhe në shfaqjen e radhës ka veshur një fustan tepër të hapur në pjesën e dekoltesë.

Paraqitja e Kansu nuk i ka pëlqyer Partisë për Drejtësi dhe Zhvillim, e cila nëpërmjet zëdhënësit të saj e ka cilësuar gruan “të papërshtatshme”.

“Nuk duam të ndërhyjmë në jetën private të askujt, por kjo është e tepërt dhe e papranueshme” është shprehur zëdhënësi Hueseyin Celik. /albeu.com/
Fustan me dekolte të tepruar, prezantuesja pushohet nga puna

Shtuar më 10/10/2013, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori