Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Fusje meshkuj në shtëpi? Modelja shqiptare jep përgjigjen epike
Pëlqej
Ajo është cilësuar si më e bukura në Ballkan. Bëhet fjalë për modelen Xhesika Berberi. Modelja momentalisht jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Të shtunën Xhesika do të jetë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku do të zbulojë shumë të pathëna.

Në promon e emisionit, bukuroshja shqiptare ka rrëfyer ndër të tjera edhe se nuk kishte të dashur dhe skishte kë fuste në shtëpi.

Por ajo që i ka habitur të gjithë është deklara e Xhesikës se ka celulit. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2018, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori