Fund torturës për ushqimin, Eneda Tarifa: Në djall dietat
Këngëtarja dhe prezantuesja Eneda Tarifa, pasi ka mbyllur një sezon të suksesshëm, ka vendosur që të shijojë më në fund ushqimet dhe ti thotë "stop" dietave.

Këngëtarja nuk është e para që merr një vendim të tillë, pasi edhe Ardit Gjebrea e ka pasuar.

Bashkangjitur fotos ajo ka shkruar: "Në djall dietat". Eneda si ka bërë ballë tundimit për mishin e pjekur, ndaj i ka shijuar pa më të voglin problem. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2014, ora 12:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori