Ftoi ish-gruan në dasëm, kjo është përgjigja e saj për Bleron
Ndarja e Bleros me gruan e tij, Teutën bëri bujë të madhe, por tashmë çifti vazhdojnë rrugën e tyre larg njëri-tjetrit.

Tashmë Blero do të martohet me Afronën, e cila ka njohje me ish-gruan e Bleros.

Disa ditë më parë i ftuar në një intervistë për Mirage, Blero u shpreh se në dasmën e tij me Afronën do të ftonte edhe ish-gruan, Teutën.

Kjo na u duk disi e çuditshme, por gjithashtu na tregoi se nuk ka hatërmbetje mes tyre.

Megjithatë, këtë javë ka qenë e ftuar në emisionin “Mirage” Teuta, e cila është pyetur për këtë deklaratë të Bleros.

Nëse Afrona bën kanagjegj (festa e nuses me miqësinë) shkoj me qejf, pasi e kam shumë mike Afronën. Ndërsa në dasmë do të ishte shumë e çuditshme. Do të flas me Afronën dhe do t`i them që nëse bën kanagjegj do të shkoj, por dasma mendoj se është për miq dhe familjarë. Nëse do të shkoja do të më dukej e çuditshme dhe nuk do të ishte e këndshme për askënd, mjafton që Tara do të shkojë dhe do të jetë shumë e lumtur për këtë fakt, pasi ajo shkon shumë mirë me Afronën”, -është shprehur Teuta.

Ndërsa pyetjes, nëse Tara do kërkonte ta shoqëronte e ëma, ajo i është përgjigjur:

“Jo nuk besoj, pasi Tara është shumë e pjekur, ndonjëherë habitem sepse është vetëm 8 vjeçe dhe mënyra se si komunikon me ne të gjithë është e mrekullueshme. Është një vajzë e pjekur dhe i kupton gjërat shumë mirë. Kështu që asnjëherë nuk ka kërkesa fëmijënore apo të paarsyeshme, sepse e kupton dhe është shumë e lumtur për këtë raport që kemi ndërtuar, fëmijët janë më të rëndësishmit, pasi janë të pafajshëm dhe meritojnë të jenë të lumtur.” /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2018, ora 16:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori