Ftohtë thatë? Balerina shqiptare sfidon temperaturat, nis plazhin me rroba banjo (FOTO LAJM)

Isida Mollaymeri është padyshim një ndër balerinat më profesioniste dhe të njohura shqiptare.

E nëse të gjithë po ankoheni këto ditë për temperaturat e ulta bën mirë të bëni një xhiro nga Instagrami i balerinës, shkruan Albeu.com.

Isida ka hapur këtë vit e para "sezonin" e plazhit duke sfiduar me rrobabanjo këto ditë të ftohta dimri ne bregdetin e mahnitshëm të Shqipërisë.

Po padyshim linjat perfekte të balerinës nuk mund të prisnin verën për tu ekspozuar në diell./albeu.com/

Shtuar më 25/02/2020, ora 15:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori