Fshin lotët me para, Kida në klipin e ri siç nuk e keni parë asnjëherë (VIDEO)
View this post on Instagram

Sooner than you think🤯... #Edhe$a

A post shared by KIDA (@kida) on

Prej kohësh po bën zhurmë klipi i ardhshëm i Kidës.

Këngëtarja ka mbledhur vajzat seksi të showbizit për klipin e saj e i ka veshur me maska dhe armë, duket se diçka e pazakontë për të do të vijë.

Këtë të fundit e ka përforcuar edhe me një video në Instagramin e saj ku Kida shfaqet duke fshirë lotët me lek, në këndvështrimin që ndjekësit nuk e kanë parë akoma.

"Më shpejt seç mendoni", shkruan Kida krah videos dhe mezi po presim./albeu.com/
Shtuar më 01/09/2020, ora 15:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori