“Fshehurazi kam qa”, Hekuran Krasniqi sjell baladën e radhës, historia e një dashurie të shkuar (VIDEO)
Këngëtari shqiptar Hekuran Krasniqi ka sjellë një tjetër bashkëpunim në tregun muzikor. Bëhet fjalë për një tjetër baladë me titull “Fshehurazi kam qa”.

Këtë radhë Krasniqi ka zgjedhur këngëtarin Dardan Gjinolli për të bashkëpunuar.

Dyshja sjellin historinë e një dashurie të përfunduar që i rikthehet nga silueta e ngjashme e një femije. Një tematikë mjaft e veçantë dhe specifike.
Shtuar më 19/07/2019, ora 16:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori