Françeska shfaqet provokuese, por harron të veshë fundin (FOTO LAJM)

Ajo u bë e famshme pas daljes në Big Brother 7 dhe prej asaj kohe është një nga femrat të cilësuara si më seksi në vend.

Françeska Jaçe prej kohësh është e njohur në botën e modës dhe ka qenë një modelet shqiptare më të lakuara për vitin 2017 për shkak të pozave mjaft sensuale që realizon gjithnjë.

Këtë herë modelja seksi Françeska Jaçe ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet më seksi se kurrë, por duket sikur ka harruar të veshë fundin.

Ajo ka veshur bluzë shumë të shkurtër dhe corape të gjata me tantellë të zeza, ama duket se dicka i ka humbur gjatë rrugës. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2018, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori