Françeska nuk ndalet, dekoltetë gjithnjë e më të hapura të modeles
Ajo u bë e famshme pas daljes në Big Brother 7 dhe prej asaj kohe është një nga femrat të cilësuara si më seksi në vend.

Françeska Jaçe prej kohësh është e njohur në botën e modës dhe ka qenë një modelet shqiptare më të lakuara për vitin 2017 për shkak të pozave mjaft sensuale që realizon gjithnjë.

Këtë herë modelja seksi Françeska Jaçe ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet më seksi se kurrë e veshur me një fustan të ngushtë ku më së shumti bie në sy pjesa e dekoltesë, e cila është mjaft e hapur, duke treguar gjoksin.

Gjatë kësaj vere Jaçe ka qenë në qendër të vëmendjes edhe për shkak të lidhjes së saj të dashurisë me Andi Gecin. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2017, ora 22:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori