E FUNDIT/ Zjarr te konviktet e Qytet Studentit, digjet banesa pranë tyre (VIDEO)
Dalin fotot: Françeska Jaçe bëhet "dru" me hashash në Dhërmi (FOTO LAJM)

Françeska Jaçe është një prej personazheve më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

Ish-banorja e “Big Brother” është shumë aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan për ndjekësit foto dhe video të ndryshme si nga jeta profesionale po ashtu dhe private.

Së fundmi, ajo është fotografuar në një nga resortet më të frekuentuara në jug të vendit, në Dhërmi, duke tymosur cigare me hashash, në prani të pushuesve të tjerë familjarë.

Fotot e mbërritura ekskluzivisht në redaksinë e portalit neësbomb.al pasditen e djeshme, tregojnë ish-banoren e BB në “qejf” pas pirjes së cigares, ndërsa në shezlonët pranë saj ka pasur dhe fëmijë të vegjël. Pushuesit kanë shprehur pakënaqësinë e tyre ndaj veprimit të saj, mirëpo e pashqetësuar ka vazhduar të tymosë.

Posedimi dhe përdorimi i narkotikëve është një veprim i dënueshëm nga ligji i Republikës së Shqipërisë, neni 283 me nr 8733.


Shtuar më 20/08/2019, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori