Franceska Jaçe me këmishë nate shfaqet në një hotel të Dubait (FOTO LAJM)

Ajo është ndër vizitoret mëë shpeshta në Dubai. Françeska Jaçe, ish banorja e Big Brother ka goditur me pamjen e saj povokuese. Ajo kujdeset të shfaqet e nxehtë dhe të zgjojë tundime.

Madje nuk kursen të futë fansat në dhomën e saj të gjumit me në të postimeve që bën. E veshur me një këmishë nate mjaft sexy, Françi kush e di se kë ka lënë pa gjumë.


Shtuar më 21/12/2018, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori