Françeska Jaçe kalon pritshmëritë, pozon totalisht e zhveshur para aparatit (FOTO LAJM)

Franceska Jaçe shpesh ndan fotografi provokative në rrjete sociale, dhe për këtë ajo është një ndër modelet më të komentuara shqiptare.

Por së fundmi ish-banorja e BIg Brother ka kaluar pritshmëritë duke pozuar totalisht nudo para aparatit.

Duke mbuluar gjoksin me dorë dhe foton ngjyra bardhë e zi, Françeska shkruan: Pa makeup.

Foto është komentuar shumë dhe ndjekësit kanë patur mendime të të gjithë llojeve./albeu.com/
Shtuar më 04/08/2020, ora 10:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori