Fotot tërbuese në Instagram, çfarë thotë babai i modeles (FOTO LAJM)

Interneti “çmendet” sa herë që modelja amerikane Paulina Gretzky poston fotografi seksi në Instagram. Por si ndihet babai i saj i famshëm, Wayne Gretzky për gjithë këtë vëmendje që merr e bija?

Në të vërtetë, legjenda e NHL nuk shqetësohet aspak, madje është krenar për vajzën.

Këtë e ka thënë vetë Wayne.

Paulina dhe i fejuari i saj, Dustin Johnson janë prindër të dy fëmijeve. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori