Fotot seksi të Çiljetës në plazh (FOTO LAJM)

Çiljeta është aktualisht mamaja më seksi, ndërsa ka guxuar të nxjerrë linjat e saj në plazh. Ajo ka pushuar në Vlorë, e ndërsa menjëherë ajo çfarë të bie në sy është fiziku i saj, ndërsa josh pamasë. Pranë Çilit ndodhet gjithmonë dhe djali, ku ajo i dedikon foto pafund. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 17:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori