Fotot provokuese bëjnë të vetën, Oriola merr super dhuratën nga mashkulli misterioz

Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe shumë e komentuar për format e saj bombastike, Oriola Marashi i ka bërë meshkujt të flasin me veten.

Shumë prej tyre lënë kokën pas saj dhe në veçanti njëri prej tyre, e ka surprizuar modelen me një dhuratë shumë të veçantë.

Në Instastoryn e saj, Oriola publikoi një video ku tregoi se kishte marrë një buqetë gjigante me trëndafila të kuq, të cilët kishin formuar një zemër të madhe, dhuratë të cilën pothuajse çdo femër e dëshiron shkruan xing.al.

"Faleminderit kujto që e dërgoi këtë."- shkruan Oriola për buqetën që me siguri ja ka dërguar ndonjë adhurues i fshehtë i saj.

Shtuar më 08/11/2018, ora 09:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori