Fotot më të nxheta të fundjavës i publikoi nga karantina Keisi Medini (FOTO LAJM)

Fotot e fundit të Keisi Medinit, e njohur gjerësisht i vajza e Sabianit, u komentuan pafund në media dhe gjithashtu u pëlqyen me mijëra herë.

Dielli i nxehtë i këtyre ditëve i ka kthyer karantinat në "plazh" dhe vajzat po shperndajnë në rrjet foto me bikini nga shtëpia.

Kështu edhe Keisi ka vendosur të marr rreze nga ballkoni i shtëpisë , por fotot e bukuroshes me rroba banjo kanë bërë shumë "zhurmë"./albeu.com/
Shtuar më 18/04/2020, ora 22:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori