Fotot me provokuese të Demi Rose në Instagram (FOTO LAJM)

Demi Rose përfundimisht ka vendosur t’i çmendë të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Është vetëm 22-vjeçare, por ajo ka gjashtë milion ndjekës në Instagram dhe kjo falë linjave të saj bombastike të cilat aspak nuk heziton t’i shfaqë.

E për mbështetjen e tyre, Demi Rose ka zgjedhur një mënyrë tejet provokuese për t’i falënderuar.

Me fotografi provokuese që ju mund t'i ndiqni në galeri.

Shtuar më 03/02/2020, ora 15:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori