Fotot e rralla që tregojnë se çfarë i shkaktoi një martesë të palumtur Princeshë Dianës (FOTO LAJM)

Kjo foto e realizuar në një banket në Zelandën e Re tregon një pamje të trishtë të çiftit
Ende sot, Princeshë Diana përfaqëson gruan më të fotografuar në histori; paparacë që e ndiqnin këmba-këmbës, skandale që pushtonin faqet e para të gazetave dhe një jetë e jetuar mes presionit, shtypjes dhe vuajtjeve. Një martesë e dështuar me Princin Charles, e cila përfundoi në një divorc të bujshëm.

Asokohe, në një intervistë, Diana do të rrëfehej se sa e palumtur ishte ndjerë përgjatë martesës së saj. Sidoqoftë, në daljet publike, e njohura nga populli si “Zonja Di” maskonte dhimbjen pas një buzëqeshjeje rrezatuese. Sidoqoftë, jo gjithmonë ia doli. Shpesh nuk mundi t’u fshihej disa fotografive tepër domethnëse.

Në një artikull të BrightSide bëhen bashkë 15 fotografi, ku shfaqet pikërisht Princeshë Diana, një grua tmerrësisht e fortë, e burgosur në një martesë të dështuar.
Shtuar më 09/02/2021, ora 11:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori