Fotot e Marinës nga Bahamasi pushtojnë sërish rrjetin, ajo shfaqet pa make up

Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dhe Miami.

Për dyshen duket se ky është një muaj mjalti i dytë për 1 vjetorin e martesës.

Gjatë kësaj kohe reperi dhe moderatorja nuk i kanë kursyer fotot e videot duke qëndruar aktiv gjatë gjithë ditës e duke mahnitur fansat me postimet nga vendet ku po pushojnë.

Ditën e sotme Marina nuk është kursyer dhe ka psotuar disa fotografi provokuese rradhazi.

ajo që bie në sy, është fakti se Marina nuk ka vënë Make Up por duket njësoj bukur. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2018, ora 19:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori