Fotot e këngëtares shqiptare po mbushin rrjetin, era ia nxjerr të gjitha sheshit (FOTO LAJM)

Disa fotokëngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora po bëjnë xhiron e rrjetit.

Teksa ishte duke realizuar një spot fotografik në breg të detit, era ka ngritur fustanin e saj ngjyrë të verdhë, duke i treguar më shumë seç duhet.

Në pozat ballore asaj i dukeshin të brendshmet ngjyrë mishi, por edhe të pasmet. Në sy bien edhe këmbët e saj mjaft të tonifikuara, teksa bën lëvizje provokuese dhe sensuale.


Shtuar më 15/01/2020, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori