Fotoja që shëtiti botën, Irida tregon “manjakun” që i fotografoi
Rike Roçi dhe Irid Oxa u bënë hit në Botërorin e kaluar teksa fotografia e tyre shëtiti botën.

E ftuar sot në "Një kat më lart", Irid ka treguar historinë që qëndron pas fotos që tërhoqi edhe vëmendjen e mediave ndërkombëtare.

"Ne ishim rastësisht në stadium. Madje u zura për biletën se ishte tek vendet e invalidëve. Ishte shumë vapë, i thashë Rikes nuk na njohin, hajde heqim bluzen.

Fotografi ma bëri me shënjë ndërsa unë thashë "çfarë manjaku". Kur mbaroi ndeshja pashë Instagramin, plot! Unë atë ‘manjakun’ e falenderoj edhe sot", u shpreh Irid. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 23:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori