Fotoja me Ramën bëri bujë, reagon për herë të parë Greta Koçi
Pëlqej
Fotoja e Greta Koçit dhe Enit me kryeministrin Edi Rama bëri shumë përshtypje verën e kaluar.

Greta tregoi se takimi ishte krejt rastësor dhe sjellja e kryeministrit i ka bërë përshtypje.

“E kemi takuar rastësisht zotin Rama, ka qenë bashkë me bashkëshorten dhe me djalin.

Më ka bërë shumë përshtypje ana e tij njerëzore. Është treguar shumë i dashur, shumë i sjellshëm, komunikues. Artist tamam. Që nga ajo ditë gëzoj një respekt shumë të veçantë për të”, u shpreh Greta. /albeu.com/
Shtuar më 22/09/2018, ora 23:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori