Fotoja më e ëmbël e Ledionit me London (FOTO LAJM)

Ledion Liço dhe Sara Hoxha janë një ndër çiftet më simpatike dhe prej pak kohësh janë bërë prindër për herë të parë të një djali, London Noor.

Të dy janë shumë të përkushtuar ndaj tij. Së fundmi Ledioni ka publikuar një foto shumë të ëmbël.

Ai në Instastory ka publikuar një foto ku vogëlushi është duke i shtrënguar gishtin të atit. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2018, ora 15:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori