Fotoja e parë e Elektrës, kështu duket vajza e vogël e këngëtares (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtarja Arta Bajrami u bë nënë për herë të tretë në dhjetor të vitit të kaluar. Deri tani këngëtarja nuk kishte postuar asnjë foto të vajzës së saj të vogël, të cilën e pagëzoi me emrin Elektra.

Por, sot Bajrami ka vendosur ti njoh të gjithë me vogëlushen bukuroshe nëpërmjet një fotoje të publikuar në Instagram.

Arta ka edhe dy fëmijë të tjerë Victorian dhe Idealin. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 13:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori