Fotografohen Timberlake dhe Biel, së bashku në një klub golfi
Jessica Biel dhe Justin Timberlake janë fotografuar pasi kishin shijuar një lojë golfi. Së bashku kishin kaluar një kohë të mirë bashkë në një klub golfi në liqenin e Tolukës në Kaliforni.

Me rastin e "Ditës së Babait", këngëtari 32-vjeçar gjeti kohë për të shkruar një mesazh në “Twitter” për njerkun e tij Paul, për ndihmën e madhe që i kishte dhënë në karrierën e tij.

“Ju më keni mësuar më shumë se kushdo tjetër mbi jetën. Të dua dhe të vlerësoj pafundësisht. Gëzuar Ditën e Babait!”,ka shkruar ai. /albeu.com/

Shtuar më 16/06/2014, ora 17:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori