Foto provokuese, modelja sfidon ligjet e rrepta të Koresë së Veriut (FOTO LAJM)

Modelja seksi ka sfiduar ligjet e rrepta të Koresë së Veriut, gjatë një vizite në këtë vend.

Vajza braziliano-amerikane, e quajtur Liziane Gutierrez, shkeli disa ligje për të cilat mund të dënohej deri me 15 vite burg.

Ajo vodhi kapelën e një ushtari dhe bëri foto lakuriq me të brenda suitës së hotelit Piongjang. Më pas doli nëpër rrugë dhe ndryshoi veshjen papritur, një fund me flamurin e SHBA-ve.

Kur shkoi te monumenti i babait dhe gjyshit të Kim Jong-Un-it, modelja bëri selfie, të cilat janë të ndaluara.
Shtuar më 20/09/2019, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori