Foto nga dushi, Enca shfrenon imagjinatën e çmend fansat

Enca e çmendi rrjetin me publikimin e videoklipit "Kujt po i han" që shkaktoi shumë komente dhe e gjithë vëmendja ishte tek ajo.

Shkak u bë paraqitja e këngëtares në klip, suksesi i menjëhershëm që pati dhe përplasja e saj me Noizyn.

Mirëpo nuk ka mbaruar me kaq pasi Enca po e çmend sërish rrjetin sot me foton që publikoi në Instastory shkruan xing.

Këngëtarja ka bërë një selfie në dush ku shfaqet lakuriq dhe pa makeup. Me shkrimin e vendosur mbi foto, Enca ka mbuluar paksa gjoksin dhe shkruan: "Selfie dushi. Pa makeup, keto qerpikë janë gjithçka që dua".
Shtuar më 14/10/2018, ora 21:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori