Foto duke prerë damarët, çfarë po i ndodh Kallashit (FOTO)

Ajo është një ndër femrat më të kërkuara në Shqipëri, Kosovë e diasporë. E njohur si Kallashi në pak kohë Donieta Kosumi u kthye në “sex simbol”.

Por si duket jeta e saj e personale nuk është aq bukur sa ne e mendojnë nga jashtë. Kjo nisur nga disa foto dhe video të postuara prej saj në Snapchat, transmeton Albeu.com.

Kallashi ka postuar disa video duke prerë damarët, duke vrarë dikë apo duke qëlluar veten, siç mund t’i shihni në galerinë bashkëngjitur lajmit.

Këto postime depresionuese kanë çuditur ndjekësit e saj të cilët presin gjithmonë t’a shohin atë në formën më të mirë.

“Bota ime po copëtohet. Unë nuk kam askënd me të cilin të bisedoj dhe ti je i vetmi që do më kuptoje”- ka postuar Kallashi në instagram duke hedhur dyshimet se ajo po vuan një ndarje. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2017, ora 22:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori