Ndiqni live protestën e 6 kombëtare të opozitës
Forma perfekte, Kylie Jenner shfaq sërish trupin pas lindjes (FOTO LAJM)

Bukuroshja Kylie Jenner, është femra më e ndjekur në rrjetin social të instagramit, dhe së fundmi nuk ka hezituar që të ndajë me njdekësit e saj momente nga pushimet në Miami.

Nënë 21 vjeçare e Stormit ka publikuar një foto mjaft seksi me bikini, ku edhe pse kanë kaluar vetëm pak muaj pas lindjes ajo duket në formë perfekte.

Kaylie duket se është shumë e dhënë pas vajzës së saj pasi në instagramin e saj poston shumë foto ku shihet gjatë ghithë kohës me vajzën, Stormi.

Nënë e bijë duken të mrekullueshme dhe më të lumtura se kurrë pranë njëra-tjetrës. /albeu.com/

Shtuar më 03/10/2018, ora 14:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori