Forcë shqipesh, Dua Lipa komenton performancën e Era Istrefit në Botëror
Pëlqej
Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi ka shkëlqyer ditën e sotme sot në finalen e Botërorit 2018.

Tre këngëtarët interpretuan himnin e turneut me këngën “Live It Up”, duke bërë për vete publikun në stadium dhe ata që i ndoqën përmes ekranit.

Përformanca e Erës ka tërhequr edhe vemendjen e këngëtares tjetër me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e cila e ka uruar përmes një komenti në rrjetin social ‘Instagram’.

Era i ka kthyer like ne komentin dashamires te bashkeatdhetares se sa. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2018, ora 19:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori